Учасниками торгової блокади Донбасу був розграбований потяг, який раніше заблокували в районі станції Кривий Торець. Також були викрадені його комплектувальні та вантаж. Про це повідомив заступник голови Нацполіції та глава управління поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

«Сьогодні представник «Укрзалізниці» після огляду звільненого з полону в Щербинівці тепловоза з вагонами повідомив про розкрадання вантажу і комплектувальних з «полоненого» потяга. Між тим, В’ячеслав Аброськін зазначив, що ситуація в районі блокади повністю контролюється правоохоронцями.

«Вчинення тяжкого злочину, що відбувалося протягом тривалого часу, припинено завдяки поліцейським Донбасу, СБУ та іншим правоохоронним органам».

Втім, виникають певні питання щодо контрольованості ситуації, оскільки розграбування потягу, навіть якщо воно було припинено важко назвати контрольованою ситуацією. Особливо якщо притягнення грабіжників до кримінальної відповідальності навіть не планується через їхній статус патріотів України.

Print Friendly, PDF & Email