Голова РНБО Олександр Турчинов особисто звернувся в НАБУ з проханням провести розслідування інформації стосовно розкрадання 800 мільйонів доларів, яки згідно зі звинуваченням озвученим колишнім народним депутатом Олександром Шепелєвим та колишнім заступником Генерального прокурора Рінатом Кузьміним були вивезені з України Турчиновим та його соратником Русланом Лук’янчуком та розкрадені. При цьому, згідно із заявою Шепелєва, 30 мільйонів з цих коштів було використано на фінансування виборчої кампанії Віктора Януковича.

Інформація про звернення у НАБУ була розміщена на офіційному сайті РНБО. Також, автори публікації стверджують, що звинувачення Шепелєва та Кузьміна позбавлені будь-якого сенсу та логіки, та зазначають що такі звинувачення вигадані спецслужбами РФ.

Між тим, варто згадати, що у сферу діяльності РНБО не входить захист репутації його голови. Отже, така публікація свідчить радше про нервову реакцію з боку Олександра Турчинова ніж на справжність озвучених у публікації зустрічних звинувачень. Отже, заяву РНБО могла би підтвердити аналогічна публікація на сайті НАБУ, між тим жодної інформації стосовно звернення Олександра Турчинова антикорупційне агентство не надає.

Print Friendly, PDF & Email