Підозрювану в розстрілі поліцейських активістку Віту Заверуху та її хлопця Олеся Черняка побили активісти радикального угруповання С14. Про це повідомили самі Черняк (Олесь Невідоменко) та Завіруха на власних сторінках у Facebook.

Згідно записів у соцмережі, С14 намагалось привласнити заслугу звільнення Віти Завірухи з СІЗО, а також змусити її «підчистити» повідомлення у соцмережах із подяками «деякому з тих, хто допомагав у звільненні Віти».

«Коли вони зрозуміли, що проштовхнути свою лінію не вдасться, то попросили прийти мене і Віту обговорити спірні моменти», — пише Олесь. Так, Завіруха та Черняк зустрілись з представниками С14 на «Освітній Асамблеї», випили чаю, а згодом їм запропонували вийти на вулицю, де на них чекали один з лідерів С14 Тимур(Сергій Бондар) та незнайома їм особа, одягнена в біле.

«Замість привітання я отримав удар в обличчя без розмов, а коли почав чинити спротив, то мене били вже втрьох (хоча і це не завадило розрядити в них балон з газом) Тимур, чувак в білому і ще один мудак. В цей же час Віту заламував Коля Панченко і ще й дав їй по обличчю. Чувак в білому теж на якийсь момент відійшов «вгомонювати» Віту», — повідомляє Черняк.

Також, на думку Черняка, «повиховувати незгодних» було колективним рішенням С14: «Здається, саме так проявляються наслідки служби в МВС. І хочу ще додати від себе:всіх вас чекає оплата всіх рахунків. Ви думали, що зможете мене побити чи залякати, але ні. Віту ви може і налякали, бо вона дівчина. А мене ні. А людям з руху пропоную запам’ятати, як треба вітатись з цими персонажами з С14 — кулаком в морду», — резюмує Черняк своє подальше ставлення до колишніх побратимів.

Віта Зверуха в свою чергу теж прокоментувала сутичку з С14: «Так, була бійка. Так, нас побили. Мене не сильно, я дівчина, мені сильно й не потрібно. Били мого чоловіка, намагаючись залякати мене та змусити виконувати їх вказівки, які суперечать моральним поняттям — керувати людиною в особистому житті. Їм не сподобалось, що ми їм мало написали подяки в пості. Мене бити не хотіли, я сама влізла в бійку, а дехто нервовий «прописав» мені. С14 каже, що це лиш їх заслуга, що я на волі. С14 каже, що всім на мене все рівно було, а люди мене підтримували на їхнє прохання. Зараз ми чекаємо дій зі сторони С14 з приводу нашої сім’ї. Якщо що, ви зрозуміли».

Print Friendly, PDF & Email