Сполучені Штати розгорнули плавучий госпіталь біля берегів Еквадору. Судно-госпіталь USNS Comfort  протягом 11 тижнів надаватиме медичну допомогу мешканцям Центральної та Південної Америки, повідомляє Голос Америки. Допомога надаватиметься в рамках ініціативи командування ВМФ США «Тверда обіцянка».

Американська медична бригада разом з колегами з Перу, Колумбії та Гондурасу надасть догляд на борту і на спеціалізованих об’єктах на суші, що допоможе зменшити тиск на національні системи охорони здоров’я, частково викликаний збільшенням кількості переселенців. До складу бригали входять 900 спеціалістів. 

Першим місцем зупинки корабля стане Есперальдас в Еквадорі.

«Команда «Комфорту» доклала чимало зусиль для того, щоб ця медична місія відбулася. Ми співпрацюємо з урядом Еквадору, щоб забезпечити спокійне і безпечне виконання місії протягом майбутнього тижня», – заявив капітан Вільям Шефлі.

Після розгортання центрів на суші бажаючим будуть надані медичні та стоматологічні послуги, включаючи профілактичні процедури, оптометрії, дерматологію. Подбають також і про здоров’я жінок та дітей.

«Ми очікуємо від 500 до 750 пацієнтів на день протягом тижня. Ми сподіваємося побачити до 1000 чоловік, щоб допомогти якомога більшій кількості людей, — сказав офіцер Дерек Остін, який відповідає за один з двох медичних пунктів. — Сьогодні ми працюємо над створенням нашого медичного об’єкта для догляду за пацієнтами. Після цього ми збираємося провести операції на кораблі».

Print Friendly, PDF & Email