На сьогодні в парламенті є голоси за відставку Прем’єр-міністра, але точно не за призначення нового. Про це зауважив народний депутат України Леонід Ємець у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Можу сказати, що вже далеко не один місяць і серед аналітиків, і серед народних депутатів обговорюється можливість заміни прем’єр-міністра України. Називають кілька кандидатур, зокрема, серед кандидатів обговорюють Юрія Луценка, Олександра Турчинов, Степана Кубіва та інших», – зазначив Ємець.

Депутат зауважив, що на сьогодні в парламенті є голоси за відставку Прем’єр-міністра, але точно не за призначення нового.

«Якщо прем’єр буде знятий з посади, а натомість не призначать нового, то це автоматично запускає процес, де Президент отримує право на розпуск парламенту. Тому кожен народний депутат зараз розуміє, що відставка діючого прем’єра – це передача Президенту інструменту для розпуску парламенту», – підкреслив ЛеонідЄмець.

Натомість народний депутат Сергій Власенко вважає, що питання не в імені прем’єр-міністра, а в політиці, яку буде проводити держава: «Щодо кандидатури Юрія Луценка, то він є частиною БПП, і на місці прем’єра так само нічого не змінить. Він буде займатися тим, чим займався останні 4 роки – підтримувати вектор державної політики, яка призводить до зубожіння українців», – певен Сергій Власенко.

Print Friendly, PDF & Email