В Луганській области працівники чотирьох шахт вже 12 днів залишаються під землею. Таким чином вони виражають протест та вимагають виплатити їм заборгованість по заробітній платі, Про це передає УНН з посиланням на Facebook голови Незалежної профспілки гірників Михайла Волинця.

«Шахтарі чотирьох шахт і структурних підрозділів ПАТ «Лисичанськвугілля» продовжують підземний протест дванадцяту добу!», – написав він. За словами Волинця, після того, як одного з протестуючих підняли на поверхню з підозрою на пневмонію, на його місце спустився інший гірник. Зараз під землею на глибині 600 метрів знаходяться 15 гірників.

Також, як повідомив Волинець, сьогодні на центральній площі Лисичанська планується провести мітинг на підтримку гірників.

Раніше представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський писав на своїй сторінці у Facebook, що вчора в Лисичанську гірники перекрили дорогу. «У Лисичанську шахтарі перекрили дорогу. Автотранспорт не пропускають. Вимога одне: виплатити борг по заробітній платі», – написав він.

Print Friendly, PDF & Email