У казармі під Новоайдаром Луганської області було знищено понад 50 військових РФ. Про це у п'ятницю, 30 вересня, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, лікарні Старобільська переповнені пораненими окупантами.

Тим часом влада загарбників рапортує про чергові "успіхи" у будівельній сфері. Нібито на захоплених територіях Луганщини регіони Росії за координації міністерства будівництва вже відновили 51 школу та 21 дитсадок.

"Усі ці школи розташовані на окупованій у 2014 році частині Луганщини або у захоплених населених пунктах у перші дні вторгнення 2022 року, де протягом двох останніх років багато шкіл та дитсадків відновили за програмою Президента Зеленського Велике будівництво", - наголосив Гайдай.

Водночас у вщент зруйнованих Попасній, Гірському, понівечених Рубіжному, Сєвєродонецьку та Лисичанську не відновлено жодного навчального закладу.

Раніше Гайдай повідомив, що окупанти на Донбасі планують відремонтувати лише 800 будинків, тоді як зруйнованих будівель у двох областях у рази більше.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email