Двері з металопластику відрізняються універсальністю. Вони використовуються в якості міжкімнатних та балконних, але найчастіше їх встановлюють на вхід. Модельний ряд таких дверей дуже широкий. Окрім стандартних прямокутних, є арочні та моделі типу «гармошка», які за конструкцією можуть бути одностулковими чи двостулковими. Переглянувши каталог металопластикових дверей, кожен знайде ті, що будуть до душі та відмінно впишуться у будь-який екстер’єр.

Плюси дверей з металопластику

Металопластикові двері мають багато переваг. Саме цим обумовлена їх популярність.

Гарна звукоізоляція

Металопластикові двері мають хороші звукоізоляційні властивості. Шум з вулиці або під’їзду вам не буде заважати.

Безпека

Безпечність — сильна сторона дверей з металопластику. Полівінілхлорид є пожежостійким матеріалом. Він не загоряється та самозатухає, якщо його підпалити.

Стійкість

Металопластикові двері прослужать довго. Вони стійкі до впливу лугів та кислот. Їм не страшні перепади температур та волога.

Невисока вартість

Незважаючи на те, що двері з металопластика мають довгий термін експлуатації, ціна на них невисока. Для порівняння, дерев’яні двері коштують набагато дорожче, але будуть служити значно менше. А ще за ними складно доглядати, бо деревину регулярно треба обробляти.

З металопластиковими дверями в цьому плані набагато простіше. У догляді вони невибагливі та довго зберігають первозданний зовнішній вигляд. Купуючи металопластикові двері, ви економите гроші.

Мінуси металопластикових дверей

Переваг двері з металопластику мають значно більше, ніж недоліків. Проте, якщо виробник дотримується технологій та використовує якісний профіль, то мінусів ви не помітите. Перед покупкою та установкою дверей корисно звернутись за консультацію до спеціалістів viknaroff.ua. Там знають як підібрати варіант, який буде надійно служити багато років.

Низька теплоізоляція

Металопластикові двері не відрізняються високою теплоізоляцією. Проте, можна підібрати утеплену модель з якісних матеріалів, яка буде менше тепла пропускати.

Схильність до деформації

В процесі експлуатації металопластикові двері можуть деформуватися. Відповідальні виробники оснащують конструкцію армуючими підсилювальними вкладишами з якісних та міцних матеріалів, щоб підвищене навантаження не призводило до зміни форми дверей.

Print Friendly, PDF & Email