Окремі народні депутати навмисно затягують розгляд законопроекту «Про функціонування української мови як державної». Про це завив глава Верховної ради Андрій Парубій під час погоджувальної ради, передає РБК-Україна.

«З цього приводу в залі відбулися дискусії. Деякі з народних депутатів відзначають, що потрібно негайно зупинити розгляд, а деякі, на мою думку, свідомо затягують розгляд. Також можу сказати, що вкладаються величезні ресурси, в тому числі і медійні, для того, щоб зірвати прийняття цього історичного закону «, — зазначив спікер ВР.

Парубій раніше зазначив, що у вівторок, 19 березня, парламент продовжить розгляд «мовного закону» з 490-ї поправки, оскільки 14 березня нардепи розглянули майже чверть поправок до законопроекту №5670-д, який містить всього 2082 правки.

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, після прийняття «мовного закону» у другому читанні уряд відразу приступить до приведення всіх підзаконних актів у відповідність до закону про мову.

Однак ВР може не встигнути завершити розгляд всіх поправок до «мовного закону» на цьому сесійному тижні. Тому документ можуть прийняти вже після виборів президента.

Детальніше про законопроект читайте в матеріалі «НОВИЙ «МОВНИЙ» ЗАКОНОПРОЕКТ: ЩО ПРОПОНУЮТЬ НАРДЕПИ І ЧОГО ХОЧЕ ПРЕЗИДЕНТ».

Print Friendly, PDF & Email