Депутат-блокувальник Володимр Парасюк пригрозив президентові України Петрові Порошенку та назвав його жалюгідною демо-версією президента-утікача Віктора Януковича. Саме про це йдеться у його дописі на сторінці у Facebook:

«Про сьогоднішні події у ВР. Хочу подякувати Оксані Сироїд за її стійку позицію. Вона сьогодні повелась, як справжній воїн. Дякую, пані Оксано. Я знаю точно, що ви колись станете головою Верховної Ради України і в нашій державі запанують справжні традиції світового парламентаризму. Далі. Мені дуже не хочеться переходити від сильного і красивого до огидного і брехливого. Але це потрібно. Сьогодні з трибуни ВР, порушуючи Конституцію України, виступали раби, які продали свою душу дияволу за шоколад. На цьому я завершую говорити про огидне і брехливе. P.s. Скоро режиму Порошенка прийде кінець і ми запитаємо всіх, хто йому прислужував. Ми януковича перемогли, а ви — це жалюгідна демо-версія».

Нагадаємо, днями під час сутичок блокувальників Парасюк зазнав легких  тілесних ушкоджень від правоохоронців. А учора засідання ВР завершилося достроково за ініціативою віце-спікера Оксани Сироїд через прихід до зали представників правоохоронних органів.

Print Friendly, PDF & Email