«Опозиційна платформа – за життя» висунула свого кандидата в президенти – ним став екс-регіонал Юрій Бойко. Про це повідомляє ВВС Україна з посиланням на сайт партії «За життя».

«Опозиційну платформу – за життя» було створено 9 листопада. Угоду підписали лідер партії «За життя» Вадим Рабінович та співголова «Опозиційного блоку» Юрій Бойко. 

Ще кілька днів назад очікувалося, що єдиним кандидатом від двох партій стане Вадим Рабінович, чию кандидатуру підтримав в тому числі Бойко. Проте 15 листопада Рабінович повідомив, що відмовляється від участі у виборах. Своє рішення він пояснив тим, що не є найкращим кандидатом для боротьби з церковним розколом. 

«Сьогодні розділ в серцях пройшов і по православ’ю, президент обов’язково повинен бути арбітром у таких питаннях. Я довго думав цю ніч, і мені здається, що як людина, яка сповідує іудаїзм, я не можу і не маю морального права бути арбітром», – заявив Вадим Робінович.

Як повідомляється, кандидатура Юрія Бойка була ухвалена одноголосно. Голова політради партії «За життя» Віктор Медведчук зазначив, що на майбутніх президентських, парламентських і місцевих виборах опозиційне об’єднання «буде представляти інтереси жителів Південного Сходу, російськомовного населення і всіх тих, хто розуміє необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади».

Print Friendly, PDF & Email