Вибори будуть складними. Порошенко вже починає розвивати свою передвиборчу кампанію із допомогою Кононенка.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив нардеп Олександр Онищенко, — повідомляє «PRпортал«.

«Кононенко – це людина, яка дає вказівки безпосередньо головам адміністрацій районів. Я це відчув на власному 93-му окрузі. По ньому має балотуватися Віталій Ярема. Його навіть прийняли в БПП. Мовляв, не дай Бог ми допустимо, щоб пройшов хтось не із БПП. До того ж, іншим заборонено ставити рекламні біл-борди», – розповідає гість програми.

Політик додає: зараз Кононенко збирає всіх голів адміністрацій для того, щоб дати їм чіткі передвиборчі вказівки. «Я спілкувався з ним. Це людина-прапорщик, котра служила з Порошенком. Тупий сам по собі, з однією звивиною у голові», — заявив втікач-депутат

«Я не знаю на кого роблять ставки олігархи, якого політика збираються протягувати. Проте Порошенко зараз множитиме всіх на «нуль». Я маю на увазі, що в його інтересах перекрити колегам доступ до фінансових потоків, аби ті раптом не зайнялися піаром ще якогось кандидата у президенти. Не випадково статки Рената Ахметова та Ігоря Коломойського заблокували», – пояснює Онищенко.

Нардеп підкреслив, що досі сам не визначився із тим, кого буде підтримувати на президентських виборах в Україні.

Print Friendly, PDF & Email