Український омбудсмен Людмила Денисова повідомила, що трьох полонених моряків України поклали в Керченську лікарню №1. Вони у важкому стані, але медики вже допомогли і загрози життю немає. Про це Денисовій розповіла уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова, йдеться в повідомленні в Facebook.

«Тільки що знову поговорила з Уповноваженим РФ з прав людини Тетяною Москальковою. Вона повідомила мені, що наші моряки знаходяться на території міста Керч. Зараз відбувається їх допит слідчим прикордонного управління ФСБ РФ», — сказала Денисова.

Раніше в Росії стверджували, що під час інциденту в Азовському морі поранили трьох українських моряків. Вони нібито були в гарному стані і «почували себе чудово».

Нагадаємо, що 25 листопада три військові кораблі України пливли до Керченської протоки. Російський прикордонний корабель протаранив український буксир. Прикордонники Росії відкрили вогонь і зупинили три кораблі: артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також рейдовий буксир «Яни Капу». Кораблі захопили прикордонники ФСБ.

Україна вимагає від Росії повернути три захоплених в Азовському морі кораблі і негайно надати допомогу пораненим. Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України.

«МЗС України висловлює категоричний протест Російської Федерації у зв’язку зі збройним нападом і захопленням українських військових катерів «Бердянськ», «Нікополь» і буксира «Яни Капу», а також пораненням і захопленням у полон членів їх екіпажів.

Print Friendly, PDF & Email