У Мелітополі кількість "туристів" із Росії, серед яких буряти, осетини, "кадировці", перевищила кількість місцевих жителів.

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області загарбники використовують українську символіку для провокацій та терору місцевого населення. Про це повідомив мер міста Іван Федоров.

Міський голова зазначив, що у Мелітополі кількість "туристів" з Росії, серед яких буряти, осетини, "кадировці", перевищила кількість місцевих жителів.

"Іноземці" настільки хочуть здаватися "своїми", що навіть використовують українську символіку: повісили на КамАЗи український прапор і вирушили на північ від Мелітополя у бік Василівки, селяться по сусідству з цивільними в житло людей, що виїхали з окупації, перевдягаються в цивільних і підслуховують розмови на вулицях, пересіли з вантажівок на легкові авто з українськими номерами, перевозять військових у шкільних автобусах із написом "Діти". Насправді, черговий виток терору та переляку рашистів у дії", - пише мер у своєму ТГ-каналі.

Федоров підкреслив, що окупанти навмисно провокують українців, оскільки знають, що місцеві чекають на ЗСУ. Окупанти "полюють" на патріотів, щоб їх карати і мстити їм.

Print Friendly, PDF & Email