У квітні 2018 року анексований Крим відвідає велика делегація німецьких депутатів та бізнесменів. Делегація візьме участь в «Ялтинському міжнародному економічному форумі», який відбудеться 19-21 квітня. Про це повідомляє інформагенство «РИА Новости» із посиланням на заступника голови «комітету регіонального парламенту з міжнаціональних відносин, голову кримської німецької національно-культурної автономії» Юрія Гемпеля.

«До нас приїдуть депутати регіональних парламентів від партії «Ліві» та «Альтернатива для Німеччини». Крім того, від партії «Альтернатива для Німеччини» буде кілька депутатів з бундестагу. Плюс до всього до делегації увійдуть німецькі бізнесмени», – розповів Гемпель.

«Крім того, ще чотири людини прибудуть з Норвегії. Охочих взяти участь в «економічному форумі» громадян Німеччини і Норвегії набагато більше, ніж ми можемо сьогодні прийняти», – додав Гемпель. Він також наголосив, що до делегації увійдуть близько 20 осіб.

Зазначимо, що майбутній візит німецьких депутатів до окупованого Криму відбудеться не вперше. Так, 3 лютого півострів відвідала делегація німецьких парламентарів від правої партії «Альтернатива для Німеччини». Вони виступили за скасування антиросійських санкцій і заявили, що Крим є частиною Росії.

Print Friendly, PDF & Email