Також ФРН підтримує процедури щодо відстрочення виплати боргів та зусилля у напрямку створення спеціальної програми з МВФ.

Німеччина підтримує надання Україні макрофінансової допомоги від ЄС та створення нової спецпрограми з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це заявив міністр фінансів ФРН Крістіан Лінднер у розмові з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, повідомляє прес-служба уряду.

Лінднер запевнив, що Німеччина сприятиме якнайшвидшому отриманню Україною наступних восьми млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС і візьме на себе лідерство у цьому процесі. Також Німеччина підтримує розпочаті урядом України процедури щодо відстрочення виплати боргів та зусиль у напрямку створення спеціальної програми з МВФ.

Шмигаль зазначив, що минулого тижня Україна подала офіційну пропозицію МВФ щодо створення нової спеціальної програми Фонду.

«У п’ятницю листа було надіслано голові Фонду. Розраховуємо отримати відповідну допомогу від МВФ вже в листопаді-грудні цього року», — сказав прем’єр.

Крім того, під час розмови сторони обговорили питання щодо відновлення інфраструктури та мереж в Україні, а також закупівлі газу на осінньо-зимовий період.

«Дякую за всебічну підтримку та очікуємо на плідну конференцію країн Великої сімки з питань відновлення України, заплановану на жовтень цього року», — зазначив голова Кабміну Денис Шмигаль.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email