Організація «референдумів» – це плани у мешканців регіонів України, а не керівництва Росії, наголосив Дмитро Пєсков.

Так звані «референдуми» у тимчасово окупованих регіонах України готують не російська влада, а мешканці цих областей. Про це сказав речник президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС у понеділок, 8 серпня.

 

Таким чином, спікер Кремля прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про те, що «референдуми» закриють для Росії можливість будь-яких переговорів і з Україною, і з цивілізованим світом.

«Справа в тому, що це плани у мешканців регіонів. Це ж не ми проводимо «референдум». Тут, мабуть, треба зрозуміти, до кого пан Зеленський цією заявою звертається – до громадян України згаданих районів чи громадян Росії. Якщо до громадян або керівництва Росії, то в цьому випадку ми – неправильна адреса. Потрібно звертатися до своїх громадян і запитувати, чому серед них дуже багато тих, хто не хоче жити в його країні», – заявив Пєсков.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email