На початку російського вторгнення голова Міноборони РФ Сергій Шойгу через міністра оборони Білорусі Віктора Хреніна висунув ультиматум українському колезі Олексію Резнікову з вимогою катапультувати, пише The Washington Post.

Так, 22 лютого Резніков розмовляв телефоном з Хреніним, який пообіцяв, що російські війська не вторгатимуться в Україну з території Білорусі.

"Дав слово офіцера, він виявився брехуном", - сказав Резніков.

За два дні після початку вторгнення РФ міністри оборони двох країн знову провели переговори, на яких Хренін передав ультиматум Шойгу.

"Якщо Україна підпише акт про капітуляцію, то вторгнення припиниться", - заявив Хренін.

На що Резніков відповів: "Я готовий прийняти капітуляцію з російської сторони".

Нагадаємо, сьогодні рівно півроку з моменту вторгнення Росії в Україну. Окупанти так і не змогли повністю захопити жодного українського регіону, включаючи Луганську область.

Шойгу сьогодні заявив, що уповільнення наступу окупантів - "свідоме рішення, зумовлене прагненням мінімізувати жертви серед цивільних".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email