Висновки складені стосовно народного депутата Дмитра Голубова, депутата Селидівської міської ради Донецької області Артура Мірумяна та головного лікаря комунального закладу «Вишгородська центральна районна лікарня» Івана Клюзко.

Голубов у декларації за 2016 рік задекларував власні грошові активи дружини на загальну суму 14,2 млн гривень, законність походження яких не підтверджено доказами.

Депутат пояснив наявність коштів здійсненням різноманітних операцій з криптовалютой біткоін, проте жодних документів, які підтверджують відповідні факти, не надав.

У свою чергу Мірумян, подаючи декларацію за 2017 рік, не вказав частку нежитлового приміщення вбудовано-прибудованого суспільно-культурного центру, автомобіль дружини, а також недостовірно задекларував отриманий від різних джерел дохід. Всього встановлено вказівки депутатом недостовірних відомостей на суму 2,2 млн гривень.

Клюзко в декларації за 2016 рік не вказав, які йому належать дві земельні ділянки, садовий будинок, водний транспорт, власну заробітну плату. Крім того, чиновник не вказав дружину як члена своєї сім’ї і відповідно її активи. Всього встановлено зазначення недостовірних відомостей на суму 1,8 млн гривень.

Джерело

Як повідомлялося раніше, НАЗК виявило кримінальні порушення у деклараціях 9 чиновників

Print Friendly, PDF & Email