Національне агентства з питань запобігання корупції виявило ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1  Кримінального кодексу, в діях та бездіяльності 9-ти посадовців: декларування завідомо недостовірних відомостей та умисне неподання декларацій. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зокрема повідомляється,що під час перевірки декларацій НАЗК виявило, що сім посадовців не подали декларації після звільнення за 2017 рік, а одна особа — щорічну декларацію за цей же рік.

«Серед посадовців, що не дотримали вимог Закону України «Про запобігання корупції» — колишні аудитор одного з відділів Нацбанку, завідувач сектору  Державної казначейської служби, спеціалісти окружного адміністративного суду, територіальних органів Мін’юсту, Пенсійного фонду, командири відділень ДСНС»- зазначили в Нацагентстві.

Крім того, за результатами перевірки декларацій слідчого територіального управління Нацполіції в Чернівецькій області НАЗК виявило  декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

«Загалом з початку 2018 року Національне агентство направило до правоохоронних органів 83 обґрунтованих висновків щодо неподання декларації посадовцями та 69 — щодо недостовірних відомостей в декларації на суму понад 250 прожиткових відомостей для працездатних осіб», — резюмували в НАЗК.

Print Friendly, PDF & Email