Головне управління Нацполіції в Одеській області заявило про прорив у розслідування причин трагедії 2-травня у буднику профспілок. Винними у масовій загибелі люде називають... рятувальників. За словами Дмитра Головіна, начальника обласної поліції, було опитано понад 70 свідків та виявили суттєві порушення у роботі служби порятунку.

"Справою про події у будинку Профспілок наразі займається нова слідча група, в яку увійшли п'ять оперативників та десять слідчих... З початку цього року слідча група зробила більше, ніж попередня за весь 2016 рік", - зауважив Головін. Наразі двоє екс-керівників рятувальної служби Одеси зараз знаходяться у розшуку. Слід зазначити, що це вже третя група, що розслідує справу.

Нагадаємо, днями ПАРЄ прийняла резолюцію щодо України, у якій, серед усього іншого, зобов'язала розслідувати справу 2-го травня, у які за офіційними даними 48 людей загинули, а ще понад 200 отримали поранення. У мережі є численні відео, з яких видно, як люди вистрибують із вікон палаючого будинку профспілок, а невідомі  їх добивають.

Print Friendly, PDF & Email