Екс-голову Державної фіскальної служби Романа Насірова сьогодні прооперували в у Центрі ендокринної хірургії. В ході оперативного втручання у лікарні знаходилися лише медики та журналісти. Операція тривала 3 години і зараз пацієнт знаходиться у нормальному стані, а лікарі запевняють, що з ним усе буде в порядку. Подробиці операції не повідомляються, проте відомо, що йому видалили один з ендокринних органів.

"Все добре. Один з ендокринних органів ... У будь-якого хворого є багато органів, які пов'язані з ендокринною системою. А розголошувати не маємо права", - сказав директор Центру ендокринної хірургії МОЗ Олександр Ларін.

За інформацією хірурга, хвороба була діагностована ще три тижні тому, тому операція була хоч і термінова, проте запланована. Після операції Насірова перевели до реанімації, куди до нього прийшли рідні. Ще добу підозрюваний у фінансових злочинах колишні головний податківець буде перебувати в палаті інтенсивної терапії, а далі переміститься в звичайну. На час операції електронний браслет, який відстежує пересування відстороненого фіскала, як повідомили медики, з Насірова не знімали.

Print Friendly, PDF & Email