Минулої ночі невідомі вивели з ладу десятки банкоматів російських банків по всій території України. Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці партії Андрія Білецького «Національний корпус» в Facebook.

«Україною вдруге прокотилися акції невідомих патріотів під назвою #RUSBANKOVER
Цієї ночі руками невідомих патріотів по всій країні були виведені з ладу десятки банкоматів російських банків, що на третій рік війни з Росією продовжують нарощувати свої капітали на крові українських захисників.
#RUSBANKOVER — цей промовистий тег супроводжує всі акції проти російських банків, які започаткував та проводить від січня місяця Національний Корпус. Наліпками з цим тегом уночі повністю заклеїли банкомати та вітражі ворожих фінустанов. Знову повторилася історія і з монтажною піною – нею активісти буквально залили банкомати, не давши вкладникам банків жодних шансів на користування їх послугами. Екрани банкоматів же повністю замалювали чорною фарбою.
Національний Корпус знову проголошує свою підтримку даній ініціативі! Ми підтримуємо будь-які дії, якщо вони спрямовані на справжню боротьбу проти агресора! І ми дякуємо усім, хто долучився до протистояння з російським впливом в українській економічній сфері.
Наша боротьба триває!» — написано у пості.

Є підстави вважати, що акція здійснюється безпосередньо активістами «Національного корпусу» і найближчим часом будуть зроблені спроби зламати усі банкомати банків з російськими співвласниками в Україні.

Нагадаємо, що нещодавно голова НБУ Валерія Гонтарєва звернулася до МВС із проханням захистити російські банки від свавілля націоналістів, оскільки їх дії порушують зобов’язання України перед МВФ та принцип верховенство права і можуть призвести до втрати громадянами своїх вкладів і припинення стабільної роботи всієї банківської системи.

101 просмотров всего, 4 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email