Громадянка Білорусі Анастасія Вашукевіч і росіянин Олександр Кирилов, відомі як Настя Рибка (фігурантка розслідування Навального проти Дерипаски) і Алекс Леслі, і ще шість чоловік були засуджені до умовного терміну ув’язнення. Усіх фігурантів справи, які визнали свою провину, було затримано в Таїланді за нелегальну організацію секс-тренінгів. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на консультанта у справах іноземних громадян адвокатської колегії Thailand Bail Нейтан Фіні.

«Анастасія Вашукевіч, Олександр Кирилов і ще шість обвинувачених у справі про нелегальне секс-тренінгу в Таїланді визнали себе винними. Обвинувачені засуджені судом в Паттайя до умовних термінів ув’язнення», –  зазначив він.

Найближчим часом засуджены будуть депортовані в Білорусію і Росію.

10 іноземців — переважно росіяни і білоруси — були взяті під варту в Таїланді в кінці лютого 2018 року за незаконний проведення в Паттайя секс-тренінгу. Одними з організаторів цього заходу, участь в якому брали понад 40 російських туристів, були Алекс Леслі і Настя Рибка. Вони звинувачувалися в нелегальній трудовій діяльності в Таїланді, покарання за яку передбачено у вигляді позбавлення волі до двох років і / або штрафу в розмірі до 100 тис. батів (понад $ 3 тис.).

Print Friendly, PDF & Email