Просування російських військ у районі Бахмута сповільнилося, супротивник може ініціювати оперативну паузу. Про це повідомили у зведенні Інституту вивчення війни (ISW).

При цьому військові аналітики наголошують, що ще рано судити про те, чи досяг її наступ кульмінації: у листопаді та грудні противник здійснив трохи менше атак у районі Бахмута порівняно з жовтнем.

У зведенні наголошується, що війська РФ, швидше за все, не зможуть підтримувати темп наступу та можуть спробувати ініціювати тактичну чи оперативну паузу. Зокрема, тяжкі втрати у лавах терористів ПВК Вагнера вплинули на нинішні оперативні можливості загарбників.

В ISW вказали, що нестача особового складу та боєприпасів в армії Росії не дозволить їй у найближчій перспективі зберегти нинішній високий темп наступальних операцій у районі Бахмута.

Безжальний і дорогий наступ Росії на Бахмут також може підірвати здатність Росії переслідувати довгострокові цілі на театрі бойових дій на Донбасі, - сказано у звіті.

Напередодні повідомлялося, що російські загарбники завдали за добу 225 ударів на Бахмутському напрямку. У цьому районі сталося 28 зіткнень, у результаті понад 90 окупантів загинули і ще 100 - поранені.

Print Friendly, PDF & Email