Президент Росії Володимир Путін перебуває в такому ж становищі, що й голова нацистської Німеччини Адольф Гітлер у 1943 році, коли він уже програв війну, але вона ще була далеко від завершення. Про це заявив віце-президент Європейської комісії Франс Тіммерманс, повідомляє Nieuwsblad.

"Росія зараз є повним ізгоєм на міжнародній арені. Санкції сильно кусаються. Війна коштує дуже багато грошей. І Путін вже програв. Він помилився з приводу стійкості українців. Також ніхто більше не наважується говорити йому повну правду, зокрема і про стан його армії, яка була розвалена корумпованими офіцерами", - сказав Тіммерманс.

Він також нагадав, що Гітлер також програв війну наприкінці 1943 року, але вона тривала ще два роки.

"Путін може ще дуже довго творити багато хаосу. Звідси - бомбардування енергетичної інфраструктури України з наміром довести людей до такої бідності, щоби мільйони виїхали до Європи", - додав віце-президент Єврокомісії.

На його думку, єдине, що здатне змінити курс Росії – "це усвідомлення того, що Захід не здасться незалежно від подій на полі бою".

На його думку, Європа має тримати ряди зімкнутими, тримати фронт з американцями та продовжувати підтримувати Україну фінансово та військово.

Print Friendly, PDF & Email