Президент Володимир Зеленський підписав два укази, які ввели в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 23 грудня: Про проведення огляду громадської безпеки та цивільного захисту та Про заходи щодо розвитку та використання вітчизняних систем супутникової навігації в інтересах безпеки та оборони держави. Про це повідомляє прес-служба ОП.

У документі йдеться, що РНБО доручила Кабінету Міністрів України забезпечити проведення Міністерством внутрішніх справ України огляду громадської безпеки та цивільного захисту, передбачивши внесення необхідних змін до відповідної ухвали Кабміну.

Як зазначається, рішення РНБО ухвалили з метою практичного виконання завдань щодо набуття Україною членства у Європейському Союзі, вжиття комплексу невідкладних заходів, спрямованих на подолання наслідків повномасштабного збройного вторгнення РФ, оцінювання стану сил і засобів Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної міграційної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та визначення заходів для досягнення ними необхідних спроможностей до виконання завдань за призначенням у поточних і прогнозованих умовах безпекового середовища, забезпечення готовності до охорони зовнішніх кордонів ЄС в межах державного кордону України після набуття повноправного членства в ЄС.

Також Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо розвитку та використання систем супутникової навігації в інтересах безпеки та оборони.

"Ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 23 грудня 2022 року Про заходи щодо розвитку та використання вітчизняних систем супутникової навігації в інтересах безпеки та оборони держави", - йдеться у документі.

Контроль за виконанням рішення покладено на секретаря РНБО.

Print Friendly, PDF & Email