Наслідний принц Саудівської Аравії здійснює першу після вбивства Джамала Хашоггі офіційну поїздку. Ця подорож продемонструє, чи матимуть підозри у замовленні вбивства журналіста наслідки для спадкоємця престолу, передає Associated Press. 

Мухаммед бін Салман відвідає союзні країни на Близькому Сході, а після цього відправиться на саміт Великої двадцятки, де зустрінеться з Дональдом Трампом. Президент США протягом останнього місяця всіляко захищав дружні зв’язки між країнами та протистояв закликам з боку ЄС та Туреччини стосовно прийняття жорстких заходів у відповідь на роль королівства у вбивстві Хашоггі.

Візити направлені на відновлення іміджу наслідного принца та зміцнення його зв’язків з союзними державами.

Першою зупинкою в турі стали Об’єднані Арабські Емірати. Там його привітав кронпринц Еміратів Мухаммад ібн Зайд Аль Нахайян. Разом вони відвідали Гран-прі Формули-1. У VIP-ложі принц поспілкувався з колишнім королем Іспанії Хуаном Карлосом та чеченським лідером Рамзан Кадировим. 

Нагадаємо, що Дональд Трамп відмовився вводити подальші каральні санкції проти Саудівської Аравії. Президент, відкинувши всі докази надані ЦРУ, заявив, що вони ніколи не дізнаються хто це насправді зробив.

Print Friendly, PDF & Email