Адвокати народного депутата від фракції “Народний фронт” Максима Полякова телефоном повідомили співробітників Спеціальної антикорупційної прокуратури про те, що їхній підзахисний не має наміру носити електронний браслет.

Як повідомляє прес-служба САП, Поляков має намір виконати рішення суду тільки в частині застави (304 тис. грн), все інше вони вважають антиконституційним.

У САП також повідомили, що Поляков не з’явився для надягання браслета, а сам на зв’язок не виходить.

Співробітники САП знову запросили Полякова прибути в органи поліції, щоб виконати рішення суду про запобіжний захід щодо народного депутата.

Як відомо, антикорупційні органи звинувачують депутата від Блоку Петра Порошенка Борислава Розенблата в тому, що він і депутат з фракції “Народний фронт” Максим Поляков вимагали хабар від компанії-нерезидента за видобуток бурштину в Україні.

10 липня фракція БПП виключила Борислава Розенблата зі свого складу. 11 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності нардепів від БПП Борислава Розенблата і НФ Максима Полякова, але не дозволила проводити затримання і арешт.

13 липня нардепам було оголошено підозри за корупційні діяння.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email