На сьогодні в Україні немає популярних політиків. Про це сказала соціологиня Ірина Бекешкіна в ефірі «Радіо Свобода»

«Зараз немає популярних політиків. Обиратимуть за принципом меншого зла», — зауважила вона. Лідер «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук навряд-чи переможе у президентській кампанії, каже експертка.

«Чи має він шанси бути президентом? Не думаю. Але якщо балотуватиметься, то відтягне на себе значну частину голосів виборців. Чому взагалі у президентських виборах беруть участь кандидати, які не мають шансів перемогти? Тому що далі будуть парламентські. От якщо на них Вакарчук створить якусь політичну силу, то матиме хороші шанси», — розповіла Бекешкіна.

«За рік до останніх президентських виборів Порошенка навіть не включали у списки. Цього разу потрясінь не буде. Порошенка винесла на посаду Революція гідності. Зараз буде спокійно. Але очевидно, що за рік неможливо представити результати виборів. Все таки ми — не Росія», — продовжила соціологиня.

Серед тих, хто піде на вибори, невизначених багато. «Не менше 30 відсотків. Це шалений ресурс для будь-кого», — сказала експертка.

«Є феномен Рабіновича, який виник нізвідки і став популярним. Але для цього потрібна розкрутка через телеканали. Рабіновича хтось прогнозував?» — зауважила вона. Соціолог сумнівається, що кум президента РФ Віктор Медведчук претендуватиме на крісло президента.

«Несерйозно сприймаю подібний прогноз. Навіть коли Медведчук був правою рукою Кучми і в нього були можливості, його партія ледь-ледь подолала виборчий бар’єр. А його особисті шанси на виборах президента — два-три відсотки.

У проросійськи орієнтованих виборців є свої кандидати. Вони підтримують або Бойка, або Рабіновича. Тут Медведчуку нічого не світить», — пояснила Бекешкіна.

Print Friendly, PDF & Email