Якщо ви шукаєте найкращий 10,2-дюймовий міцний чохол для iPad, ви потрапили в потрібне місце. У цьому списку є перелік надійних, надійних і стильних футлярів.

Zagg Rugged Messenger

Zagg Rugged Messenger володіє всіма функціями, які потрібні для чохла на iPad 10.2. По-перше, тверда оболонка, яка покриває сам iPad, є міцною, забезпечуючи захист від падіння на 360 градусів з висоти 6,5 футів. Крім того, знімна клавіатура функціонує і як підставка, і як повноцінна клавіатура з підсвічуванням клавіш, як у ноутбука. Додайте до цього тривалий час роботи від акумулятора, можливість з’єднання кількох пристроїв і окремий слот для вашого стилуса і ви отримаєте всі потрібні функції аксесуара..

Плюси:

6,5-футовий захист від падіння;

Вбудована підставка;

Клавіатура з підсвічуванням;

Підставка для олівця Apple;

Мінуси:

Без варіантів кольору;

 

Чохол для iPad Supveco

Чохол для iPad 10.2 від Supveco пропонує неймовірне співвідношення ціни і якості. Він ідеально доповнить будь — який дизайн. Цей аксесуар вважається надійним вибором для важких умов завдяки його функції захисту від падіння з висоти 5 футів.Крім того, чохол має магнітну розумну обкладинку з функцією автоматичного пробудження та сну, тримач Apple Pencil, все загорнуто в особливо тонку рамку. Його м’який і протиковзний матеріал з мікроволокна допомагає захистити ваш iPad від подряпин і потертостей.

Плюси:

5-футовий захист від падіння;

Підставка для олівця Apple;

Доступний варіант;

Тонкий корпус;

Мінуси:

Текстуру може бути важко підтримувати в чистоті;

Футляр Soke Luxury Series

Футляр Soke має елегантний дизайн, виготовлений з унікального матеріалу (PU шкіра) і текстури. Він досить міцний, щоб витримати падіння з 6 футів. Ми виявили, що це унікальна функція для такого легкого та тонкого кейса.

Проте, унікальним цей чохол робить те, що його магніти настільки сильні, що ви можете помістити свій iPad 7-го покоління на холодильник. На додаток до цього, футляр Soke Luxury Series має шість магнітних кутів для перегляду улюбленого фільму чи шоу.

Плюси:

Повний захист на 360 градусів;

Шість магнітних кутів підставки;

Підставка для олівця Apple;

Виготовлений з PU шкіри;

Мінуси:

Кнопками гучності користуватися складніше, коли гаджет поміщений у футляр.

Футляр UAG Metropolis Series

Чохол серії Metropolis має легку композитну конструкцію, яка підкреслює міцну тактильну ручку для захисту від випадкових падінь. Якщо ця річ впаде на підлогу, вам не потрібно хвилюватися, оскільки чохол для iPad 10.2 надає сертифікат військових стандартів випробувань на падіння. Крім того, користувачам сподобається унікальна регульована і знімна підставка, яка ідеально підходить для перегляду відео.

Плюси:

Норми падіння військового рівня;

Регульована і знімна підставка;

Підставка для олівця Apple;

Тактильний захват;

Мінуси:

В комплекті немає протектора екрана

Print Friendly, PDF & Email