Агентство США з міжнародного розвитку зупинило співпрацю з НАЗК. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра юстиції України та член самої НАЗК Руслан Рябошапка.
«Хм.. новий закон в дії. USAID зупинив співпрацю з НАЗК», — написав чиновник, маючи на увазі підписані Президентом зміни до закону «Про протидію корупції», згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов’язані подавати електронні декларації.

Зміни до антикорупційного законодавства розкритикували представники Великої Британії, США, Канади та офіційний Брюссель.

USAID — Агентство США з міжнародного розвитку — засноване 1961 року 35-им президентом США Джоном Кеннеді. Основні напрями роботи Агентства включають підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров’я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу. Американський народ, через Агентство, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,7 мільярда доларів.

129 просмотров всего, 4 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email