Ціни на нафту у вівторок, 6 вересня, знизилися, порівняно з попередньою сесією. Угода ОПЕК+ про скорочення видобутку на 100 тисяч барелів на добу у жовтні сприйнята як значною мірою символічний крок для підтримки цін після недавнього падіння ринку. Про це повідомляє Reuters.

Ф’ючерси на нафту марки Brent знизилися на 0,9%, до 94,93 доларів за барель. Ф’ючерси на американську нафту WTI зросли на 2,0% до 88,57 доларів за барель порівняно із закриттям п’ятниці. У понеділок, у день святкування Дня праці у США, розрахунків не було.

Організація країн-експортерів нафти та союзники на чолі з Росією, об’єднані під назвою ОПЕК+, вирішили скасувати збільшення на 100 тисяч барелів на добу у вересні після того, як провідний виробник Саудівська Аравія та інші члени висловили занепокоєння щодо падіння цін з червня, незважаючи на обмежену пропозицію.

Аналітики, які не чекали на угоду навіть після того, як Саудівська Аравія заявила, що хоче підтримати ціни, заявили, що скорочення було в основному символічним і мало обмежений вплив на фактичну пропозицію, враховуючи, що ОПЕК+ видобуває нижче від цільових показників.

Але цей крок був важливим з погляду сигналу, оскільки він «вказує на те, що ОПЕК+ дуже уважно стежить за попитом і намагається керувати пропозицією, щоб утримувати ціни на нафту на мінімальному рівні».

Інші фактори, що впливають на ринок, включають слабший прогноз попиту на нафту через поновлення карантину в деяких частинах Китаю, а також угоду про обмеження цін на експорт російської нафти, сказала Тіна Тен, аналітик CMC Markets.

У відповідь на обмеження цін на нафту з Росії ця країна більше постачатиме до Азії, заявив журналістам на Східному економічному форумі у Владивостоці міністр енергетики країни Микола Шульгінов.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email