Узяту під варту народну депутатку Надію Савченко у п’ятницю, 13 квітня 2018 року, допитають на поліграфі. Про це повідомила її сестра Віра Савченко.

Допит відбудеться у слідчому ізоляторі на Аскольдовому провулку 3-а. За словами Савченко, він не буде публічним, тому захист депутатки вимагатиме відеозапис поліграфу.

Крім того Віра Савченко додала, що до запитань слідчих додали запитання, які підготували адвокати Надії.

12 квітня народну депутатку Надію Савченко, яка перебуває під арештом у слідчому ізоляторі СБУ, повезли у клініку СІЗО на обстеження.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці прийшли з обшуками до квартири арештованої депутатки Надії Савченко. Цю інформацію підтвердили в СБУ. Згодом стало відомо, що обшуки проходять і в офісі партії депутатки. Мати депутатки повідомила, що у квартирі слідчі знайшли нагородний пістолет та патрони.

22 березня 2018 року Верховна Рада дала дозвіл на затримання й арешт Савченко, генпрокурор Луценко оголосив підозру народній депутатці. Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, що Савченко причетна до схеми вивезення зброї з окупованих територій для вчинення теракту в Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування. Станом на 29 березня, Савченко голодувала вже шостий день. 29 березня Апеляційний суд Києва залишив Надію Савченко під вартою, таким чином не задовольнивши скаргу її адвокатів.

Print Friendly, PDF & Email