Національний банк України погодив умови і порядок діяльності в Україні китайської міжнародної платіжної системи UnionPay International. Про це повідомила прес-служба НБУ, передає УНН.

«Найбільша в світі за кількістю емітованих платіжних карт міжнародна платіжна система UnionPay International виходить на український ринок. 12 листопада Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Національного банку України погодив умови і порядок її діяльності в Україні», - йдеться в повідомленні.

На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay. Надалі передбачається і здійснення емісії платіжних карток UnionPay банками України.

У липні українська та китайська сторони домовилися про співпрацю UnionPay International з Національної платіжною системою ПРОСТІР.

«Також вихід провідного світового гравця вкотре підтвердить привабливість і перспективність України для інвесторів», - стверджують в НБУ.

UnionPay - китайська платіжна система, заснована в 2002 році. На сьогодні є найбільшою в світі за кількістю фінансових операцій і випущених карт, перевершуючи Visa і MasterCard. Картки UnionPay емітуються в більш ніж 40 країнах, система обслуговує 80% всіх карт в світі.

Print Friendly, PDF & Email