У Полтавській області чоловіка засудили до шести років позбавлення волі за жорстоке поводження з твариною. Про це повідомила прес-служба Глобинського районного суду.

У листопаді минулого року чоловік покликав сусідського кота на прізвисько "Киць-киць" і навмисне скалічив його: відрізав хвіст, вухо і один сім'яник. У суді обвинувачений повністю заперечував свою провину.

У 2017 році в Україні ввели покарання за жорстоке поводження з тваринами (ч. 3 ст. 299 КК), яке передбачає до декількох років позбавлення волі.

Вперше в серпні 2018 року в Одесі поліція оголосила підозру за цією статтею підозрюваному, а Київський суд міста обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права застави.

Як повідомлялося раніше, Верховна рада України перенесла розгляд законопроекту №6598 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод і директив ЄС у сфері охорони тваринного і рослинного світу)» про покарання за жорстоке поводження з тваринами.

 

Print Friendly, PDF & Email