В одній з ниток газопроводу Північний потік–2 різко впав тиск газу, повідомляє оператор проекту Nord Stream 2 AG у понеділок, 26 вересня.

"На нитці А газопроводу Північний потік-2. Сьогодні вночі диспетчер берегового майданчика Північного потоку–2 зафіксував різке падіння тиску на лінії А. Берегові служби Німеччини, Данії, Швеції, Фінляндії та Росії були негайно оповіщені. Триває розслідування", – йдеться у повідомленні.

У свою чергу, Морське управління Данії повідомило про витік газу біля берегів острова Борнгольм відразу за межами територіальних вод країни у винятковій економічній зоні Данії. Суднам радять обходити район НП за 5 миль.

Нагадаємо, у Німеччині зупинили сертифікацію Північного потоку–2 ще до початку вторгнення РФ в Україну, а після початку війни у ​​США заявили, що ПП–2 тепер "мертвий".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email