Колишній депутат-бютівець Олександр Шепелєв не припиняє шокувати суспільство своїми зверненнями до голови НАБУ Артема Ситника, стосовно корупційних дій за участю діючих високо посадовців у яких Шепелєв наче б то брав безпосередню участь.

Раніше «Економіст» вже писав про хабар у 150 тисяч доларів, якого діючий Генпрокурор, а на той момент голова МВС вимагав через залякування  Шепелєва. Наразі у цієї історії виник розвиток. Отже, як стверджує Шепелєв, після отримання 150 тисяч доларів США, Луценко звернувся до Шепелєва з проханням допомоги у виборі елітної нерухомості, при цьому розплачувався Луценко тими грошима, яки у якості хабара йому передав Шепелєв.

«Знаючи, що я займаюся будівництвом житла в Криму, попросив допомогти йому на ці гроші купити елітну нерухомість в Ялті. Через мого близького товариша я підшукав йому кілька варіантів, включаючи житловий комплекс Респект-хол і Омега. Він вибрав квартиру в комплексі Омега. Дочекався, поки будинок буде зданий в експлуатацію, і за гроші, які отримав від мене, купив квартиру в місті Ялті та оформив її на свою дружину. У мене зберігся договір купівлі-продажу це квартири — ось він», — і колишній парламентарій демонструє документ.

Таким чином, вважає екс-депутат, Луценко відмив і легалізував отримані в якості хабара гроші. Він також нагадує про те, що після того, як Генпрокуратура України в 2010 році порушила проти Луценка кримінальну справу за розкрадання їм державного майна, «Після отримання від мене 150 тисяч доларів США, про що я писав в заяві два тижні тому, знаючи, що я займаюся будівництвом житла в Криму, попросив допомогти йому на ці гроші купити елітну нерухомість в Ялті. Через мого близького товариша я підшукав йому кілька варіантів, включаючи житловий комплекс Респект-хол і Омега. Він вибрав квартиру в комплексі Омега. Дочекався, поки будинок буде зданий в експлуатацію, і за гроші, які отримав від мене, купив квартиру в місті Ялті й оформив її на свою дружину. у мене зберігся договір купівлі-продажу це квартири — ось він. Таким чином Луценко відмив і легалізував отримані в якості хабара гроші»

Після того, як Генпрокуратура України в 2010 році порушила проти нього кримінальну справу за розкрадання ним державного майна, щоб уникнути конфіскації, Луценко зі свого дружиною переоформили її на бухгалтера фірми, яка належить його ж дружини, Кришкову.

«Цей фіктивний договір купівлі-продажу теж зберігся. Ось він. Бухгалтерка Луценка досі є номінальною власницею цієї квартири. Я вимагаю від глави НАБУ Артема Ситника порушити відносно Юрія Луценка кримінальну справу за фактом отримання від мене хабара розмірі 150 тисяч доларів США і за фактом легалізації їм цих брудних грошей шляхом придбання елітної нерухомості в місті Ялті».

Також Шепелєв повідомляє що копії договорів купівлі-продажу квартир були направлені в НАБУ, а також у посольства США та Європейського союзу в Україні.

Print Friendly, PDF & Email