Вранці 25 грудня Служба прикордонного та митного контролю США повідомила про смерть восьмирічного хлопчика з Гватемали, який разом з батьком нелегально перетнув кордон і був затриманий владою.

У повідомленні Служби прикордонного і митного контролю говориться, що хлопчик помер незабаром після півночі 25 грудня в лікарні в Аламогордо (штат Нью-Мексико). Дитину госпіталізували ввечері в понеділок. Лікарі діагностували у хлопчика застуду. Йому виписали антибіотик амоксицилін і жарознижуючий препарат ібупрофен. Після цього дитину відправили назад в центр утримання нелегальних іммігрантів.

Через кілька годин у хлопчика почалася нудота і блювота. Його повторно привезли в лікарню, де він через кілька годин помер.

Причини смерті хлопчика зараз з’ясовуються. Служба прикордонного і митного контролю повідомила про загибель дитини в Міністерство внутрішньої безпеки і уряд Гватемали. На що влада Гватемали почала вимагати провести розслідування обставин гибелі хлопчика. 

За їх даними неповнолітній гватемальської походження перетнув кордон Мексики і США в супроводі батька 18 грудня в районі Ель-Пасо, штат Техас. 23 грудня вони були поміщені в центр утримання мігрантів в Аламогордо, штат Нью-Мексико, що знаходиться приблизно в 145 кілометрах від Ель-Пасо.

Нагадаємо, що раніше в лікарні Ель-Пасо померла від зневоднення 7-річна дівчинка з Гватемали, яку незадовго до цього затримали американські прикордонники. Влада США не визнає відповідальності за цей інцидент. Ведеться розслідування.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email