Дію режиму воєнного стану в Україні необхідно продовжити в зв’язку з низкою невирішених проблем. Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, передає РБК-Україна. Свою думку він аргументував тим, що досі залишаються проблеми, над якими треба працювати.

«Моя точка зору, я б його продовжив. З моєї точки зору, стоїть ще дуже багато завдань, які потрібно вирішувати в рамках військового положення. Я знаю, що деякі питання за цей місяць були вирішені, а в деяких питаннях виявлені певні прогалини. Вони вимагають певних коректив. Є проблеми, над якими потрібно працювати. Але я не можу сказати, це звіти ТСК, які я не маю права коментувати», — зазначив чиновник.

За словами Тука, РНБО цілком може рекомендувати Верховній Раді продовжити дію воєнного стану через скупчення російської військової техніки поблизу кордонів України.

«Вчора інформація про 22 установках залпового вогню «Град» в Луганській області у Кришталевого … Тобто, це відбувається не тільки на території Російської Федерації. З моєї точки зору, зовнішня загроза не зменшилася. але рішення буде приймати РНБО, грунтуючись на відповідних доповідях Міноборони, а по-друге, остаточне рішення буде приймати Верховна рада», — додав він.

Нагадаємо, сьогодні, 26 грудня, Рада національної безпеки і оборони в середу проведе засідання, на якому розгляне питання продовження воєнного стану.

Print Friendly, PDF & Email