Київ нібито готує збройну провокацію на лінії розмежування в Донбасі для швидкого наступу на маріупольському напрямку з виходом до кордону з Росією. З такою заявою виступила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає Интерфакс.

«Згідно з наявною інформацією, в найближчі дні Київ має намір влаштувати збройну провокацію на лінії розмежування, щоб, скориставшись введенням, в тому числі в Донецькій і Луганській областях, режимом воєнного стану, організувати стрімкий наступ на маріупольському напрямі з метою захоплення території Приазов’я і виходу на кордон з Росією», — сказала Захарова на брифінгу в Москві.

За її версією, для здійснення бойових завдань  Україна планує задіяти сконцентроване військове угруповання, яка начебто поповнювалося новими силами і технікою протягом останніх місяців.

Представник МЗС зазначила, що «за задумом київських стратегів, різке загострення ситуації потрібно президенту України Порошенко, потрібно як повітря, щоб спробувати зупинити рейтинг своєї популярності, який неухильно знижується, напередодні виборів»

Print Friendly, PDF & Email