Україна продовжить отримувати фінансову допомогу від партнерів. Так, цьогоріч наша держава загалом розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду 2,8 мільярда доларів, а від Великобританії - 500 мільйонів доларів на закупівлю газу.

Про це на засіданні уряду повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що МВФ І Світовий банк запевнили Україну у своїй підтримці.

"Дуже важливі розмови були з керівником МВФ Крісталіною Георгієвою та керівництвом Світового банку паном Тротсенбургом та пані Б’єрде. Фактично це дві найбільші міжнародні фінансові організації. І ми маємо запевнення, що вони продовжать підтримувати Україну", - сказав прем'єр.

Він додав, що у жовтні має розпочати роботу місія МВФ в Україні.

Нагадаємо, нещодавно Міжнародний валютний фонд виділив 1,4 млрд доларів США додаткової підтримки Україні.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email