Попри всі спекуляції, що останніми днями звучали у ЗМІ, мобільний оператор МТС не припинятиме роботу на території ОРДЛО – про це повідомляється у зверненні, розташованому на офіційному сайті компанії «МТС-Україна».

«Шановні абоненти! Повідомляємо, що «МТС-Україна» не планує припиняти роботу в ДНР та ЛНР. Компанія і далі працюватиме на Донбасі. Наразі ми підтримуємо працездатність 83% всіх об’єктів зв’язку в регіоні Можливі складнощі можуть виникати в абонентів через відсутність електропостачання в деяких населених пунктах, або через пошкодження обладнання».

Також в повідомленні стверджується що технічні спеціалісти компанії роблять все можливе для відновлення роботи обладнання.

Нагадаємо, що першого березня, через введення зовнішніх адміністрацій на підприємствах української юрисдикції, що працювали території ОРДЛО, регіон був відімкнений від системи «Укртелекому». Також про припинення роботи на території самопроголошеної території оголосив мобільний оператор «Life». У свою чергу у ЗМІ з’явилися повідомлення про майбутнє припинення роботи й МТС.

Print Friendly, PDF & Email