Чинний мер Харкова Геннадій Кернес впевнений, що немає ніяких доказів того, що президент Росії Володимир Путін причетний до розв’язування війни на українському Донбасі. Мер Харкова відзначив, що не довіряє інформації від ЗМІ і вважає, що журналісти сильно роздмухують спотворену громадську думку.

«Коли ви говорите, що все в Україні відбувається тому, що Путін такий-сякий … Але щоб стверджувати, що стверджуєте ви — треба мати аргументи. Аргументів, що у всьому винен Путін, у мене немає».

Також Геннадій Кернес звинуватив персонально голову МВС Арсена Авакова у цькуванні та замаху на себе. За його словами, на посаді мера Харкова, він не влаштовує главу МВС ні політично, ні тактично. Отже, він ніколи не замислювався, з якої причини він не влаштовує міністра Авакова, але цькування почалося ще в 2014 році. Між тим Аваков не може відсторонити його від посади, оскільки у нього є юридична освіта та з ним працює хороша команда юристів. Отже, Арсену Авакову лишилось лише ображати свого візаві словом «сепар».

Між тим, за словами Кернеса, нема ніяких підстав ані вважати його прибічником сепаратистів, ані вважати що в очолюваному ним місті є будь яки передумови для виникнення так званої «ХНР».

«Харків’яни цього не хочуть, тому ймовірність нульова. Думаєш, ми тут не знаємо, що таке фронт? Я володію інформацією, скільки «вантажів 200» надходить. Люди ніякого конфлікту не хочуть».

Print Friendly, PDF & Email