Часткова мобілізація, яку 21 вересня оголосив президент РФ Володимир Путін, не матиме суттєвого впливу на перебіг війни в Україні в найближчі місяці. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

«Оголошення Путіна про часткову мобілізацію відобразило багато проблем, з якими Росія зіштовхується під час її невдалого вторгнення в Україну. Москва навряд чи зможе вирішити їх у найближчі місяці», — йдеться у повідомленні.

Як зазначають військові аналітики, наказ мобілізувати частину «підготовленого» резерву РФ, тобто осіб, які пройшли строкову службу, протягом місяців не створить значної бойової сили РФ.

«Цього може бути достатньо для того, щоб у 2023 році підтримувати нинішній рівень російської військової сили, компенсуючи втрати, хоча навіть це ще не зрозуміло», — заявили експерти.

В Інституті вивчення війни вважають, що часткова мобілізація в РФ не зможе завадити можливості України звільнити від окупантів більшу частину своїх територій до зими.

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що в ході часткової мобілізації буде призвано загалом 300 тисяч резервістів.

Як зазначив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, Збройні сили України знищать усіх, хто воюватиме проти них, — і добровольців, і мобілізованих.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email