Міністри закордонних справ країн ЄС домовилися підготувати нові санкції проти Росії та збільшити постачання зброї Україні. Про це заявив голова зовнішньої політики ЄС Жозеп Боррель, пише Reuters.

Зазначається, що після брифінгу міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, міністри домовилися доручити своїм командам підготувати восьмий пакет санкцій, який буде спрямований на «значніші сектори російської економіки» і продовжуватиме націлюватися на людей, відповідальних за агресивну війну в Україні.

Міністри ЄС проведуть свою наступну офіційну зустріч у середині жовтня, коли пакет санкцій може бути формалізований.

Крім того, глави МЗС ЄС домовилися про збільшення постачання зброї до України.

Зазначимо, що усі 27 міністрів закордонних справ блоку перебувають у Нью-Йорку на щорічній зустрічі світових лідерів в ООН.

Раніше повідомлялося, що міністри закордонних справ країн Євросоюзу зберуться на екстрену зустріч для узгодження спільної позиції щодо мобілізації в Росії та обговорення нових санкцій.

Нагадаємо, Боррель пригрозив РФ новими санкціями у відповідь на «референдуми» на тимчасово окупованих територіях України.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email