Заступник міністра оборони України Ганна Маляр пояснила щоденні атаки на Київ: вона вважає, що ворог прагне не тільки зруйнувати столицю, а й залякує українців.

"Росіяни ведуть також і психологічну війну. Їх задача максимально підірвати нашу психологічну стійкість та єдність. Адже це два важливих фактори опору. Як вони це роблять: військовими та інформаційними методами. Приміром, запускати ракети по цивільних об’єктах в центрі Києва - це зброя, яка використовується з психологічною метою. Насамперед, щоб залякати", - написала Маляр.

Вона вважає, що російські війська прицільно б'ють по Києву як по символу незламності й опору.

"Тому вдарити по Києву для ворога - це показати вразливість нашого символу стійкості. Ворог прагне, щоб підсвідомо в українців склалось враження беззахисності столиці", - зазначила заступник міністра.

Маляр також повідомила, що за кілька годин до атаки ракетної розпочалася атака інформаційно-психологічна - чергова дискредитація військово-політичного керівництва України.

"Ворог інформаційно б'є по тих, хто користується довірою громадян. Для чого? Так само, як і з ракетами по Києву, щоб посіяти відчуття беззахисності", - переконана представниця Міноборони.

Нагадаємо, сьогодні вдень у Києві оголосили повітряну тривогу. Уламки збитих ракет впали у трьох районах міста. Постраждала одна людина.

А вночі у понеділок над Києвом знищили понад 40 повітряних цілей. Обійшлося без критичних руйнувань, загиблих і постраждалих.

Print Friendly, PDF & Email