Глава держави обговорив з нідерландським прем'єром авіаційну коаліцію і поздоровив турецького президента з перемогою на виборах.
Президент України Володимир Зеленський провів у понеділок, 29 травня, дві телефонні розмови: з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Про це йдеться у вечірньому зверненні глави держави.

З Рютте він обговорив авіаційну коаліцію, подякував за підтримку Нідерландів і розповів йому про російські удари по території України.

"Обговорили нашу оборонну взаємодію - нашу нову авіаційну коаліцію, коаліцію сучасних винищувачів, яку створюємо. І створимо! Звичайно, обговорили й посилення нашої ППО", - розповів Зеленський.

Глава держави також поговорив із президентом Туреччини Ердоганом та поздоровив його з перемогою на виборах.

"Впевнений, що наша подальша співпраця - України й Туреччини - на всіх рівнях зможе дати ще більше користі нашим людям та міжнародній стабільності. Безпека нашого регіону та всієї Європи, світова продовольча безпека, захист фундаментальних норм міжнародного права - це те, що ми робили, робимо й будемо робити разом", - додав Зеленський.

Print Friendly, PDF & Email