Митний експеримент за участю Нацполіції приніс в держбюджет 32 млрд грн. Про це на своїй сторінці в  Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

Міністр нагадав, що скоро закінчується термін глобального експерименту на українській митниці, який проводився спільними зусиллями Нацполіції, ГПУ, САП, фіскальної служби та СБУ з 21 червня 2018.

Суть експерименту полягала в тому, що поліцейські почали цілодобово контролювати роботу митних терміналів і отримали доступ до автоматизованої системи митного оформлення для аналітичного порівняння і контролю.

Результатом нового формату роботи ще до закінчення експерименту, за словами Авакова, стало поповнення держбюджету на додаткові 32 млрд гривень.

«У результаті нашої роботи державний бюджет отримав від початку експерименту, за 5 місяців 2018-го, додатково - до показника минулого року - близько 32 мільярдів гривень. Це 226 додаткових мільйонів гривень у день!», – написав Арсен Аваков. 

Глава МВД також зазначив, що експеримент дав чітке розуміння необхідності серйозних структурних змін всієї митної системи. 

«Я вважаю, що слід відокремити митну службу від Державної фіскальної служби, адже у них зовсім різні завдання. Податкову службу необхідно зробити сучасним аналітичним і сервісним високотехнологічним відомством», – заявив міністр. 

Print Friendly, PDF & Email