Для того, щоби отримати роботу у реформованій український патрульній поліції необхідно дати хабара у розмірі від двох до п’яти тисяч доларів США. Про це в ефірі ток-шоу «Люди. Hard Talk» заявив екс-голова слідчого управління СБУ Василь Вовк. За його словами, всі хвалені конкурси та атестації не більше, ніж замилювання очей, але довести це навіть СБУ не може:

«Ні для кого не секрет, що всі ці конкурси, іспити та атестації, вони купувалися. У мене є інформація, але, розумієте, чому я не можу називати прізвища, бо це бездоказова інформація. Я вам скажу — для того, щоб потрапити на службу простим патрульним поліцейським в обласному центрі, потрібно заплатити від двох до п’яти тисяч доларів».

Нагадаємо, що це не перша гучна заява пана Вовка в ефірі українських каналів. Раніше пан Вовк у ток-шоу Романа Чайки вже розповів, що в Україні неможливо нейтралізувати проросійські сили законним шляхом, оскільки в демократичному суспільстві людина має право на власну позицію. Навіть контакти з офіційними представниками РФ та узгодження з ними позицій не є протизаконним, а для затримання людей, які особисто він вважає агентами російських спецслужб СБУ потрібні реальні докази її співпраці безпосередньо із розвідниками.

Print Friendly, PDF & Email